fbpx

Nowa Lewica

image_intro_alt

Władze regionalne - Województwo Kujawsko-pomorskie

  1. Piotr Hemmerling - p.o. Przewodniczącego Rady Wojewódzkiej Nowej Lewicy
  2. Zbigniew Welenc- Sekretarz Rady Wojewdzkiej Nowej Lewicy
  3. Włodzimierz Figas - Wiceprzewidniczący Rady Wojewódzkiej Nowej Lewicy (miasto i powiat Inowrocławski)
  4. Marek Jopp - Wiceprzewidniczący Rady Wojewódzkiej Nowej Lewicy (miasto i powiat toruński)
  5. Piotr Kowal - Wiceprzewidniczący Rady Wojewódzkiej Nowej Lewicy (Włocławek)
  6. Stanisław Pawlak - Wiceprzewidniczący Rady Wojewódzkiej Nowej Lewicy (powiat włocławski)
  7. Andrzej Piotrowiak - Wiceprzewidniczący Rady Wojewódzkiej Nowej Lewicy (miasto i powiat grudziądzki)

CZŁONKOWIE ZARZĄDU WOJEWÓDZKIEGO NOWEJ LEWICY W BYDGOSZCZY:

  1. Piotr Hemmerling - p.o. przewodniczącego RW Nowej Lewicy
  2. Zbigniew Welenc - sekretarz RW Nowej Lewicy
  3. Włodzimierz Figas - wiceprzewodnicząca RW Nowej Lewicy
  4. Marek Jopp - wiceprzewodniczący RW Nowej Lewicy
  5. Piotr Kowal - wiceprzewodniczący RW Nowej Lewicy
  6. Stanisław Pawlak - wiceprzewodniczący RW Nowej Lewicy
  7. Andrzej Piotrowiak - wiceprzewodniczący RW Nowej Lewicy
  8. Beata Krjaewska - skarbnik RW Nowej Lewicy
  9. Jerzy Adrych - członek ZW Nowej Lewicy
  10. Jacek Jabłoński - członek ZW Nowej Lewicy
  11. Krzysztof Kukucki - członek ZW Nowej Lewicy
  12. Grzegorz Lewandowski - członek ZW Nowej Lewicy
  13. Piotr Malinowski - członek ZW Nowej Lewicy
  14. Sebastian Olewiński - członek ZW Nowej Lewicy
  15. Jan Szopiński - członek ZW Nowej Lewicy
  16. Józef Welter - członek ZW Nowej Lewicy
  17. Anna Mackiewicz -przewodnicząca Forum Równych Szans i Praw Kobiet

Skład Zarządu Wojewódzkiego ukonstytuowany podczas wyborów dokonanych przez Radę Wojewódzką Nowej Lewicy 9 czerwca 2016 r., która wybrała wiceprzewodniczących RW i członków ZW Nowej Lewicy. (Przewodniczącego i sekretarza RW Nowej Lewicy wybrano podczas VI Zjazdu Wojewódzkiego 14 maja 2016 r.)

KUJAWSKO-POMORSKA RADA WOJEWÓDZKA Nowej Lewicy:

  1. Piotr Hemmerling - p.o. przewodnicząceego RW Nowej Lewicy (Bydgoszcz)
  2. Zbigniew Welenc - sekretarz RW Nowej Lewicy 
  3. Stanisław Olejnik - członek RW Nowej Lewicy (Powiat aleksandrowski)
  4. Jerzy Zawadzki - członek RW Nowej Lewicy (Powiat brodnicki)
  5. Edmund  Krokowski - członek RW Nowej Lewicy (Bydgoszcz)
  6. Zofia  Stachura - członek RW Nowej Lewicy (Bydgoszcz)
  7. Jan Szopiński - członek RW Nowej Lewicy (Bydgoszcz)
  8. Wiesław Szymański - członek RW Nowej Lewicy (Bydgoszcz)
  9. Zdzisław Tylicki - członek RW Nowej Lewicy (Bydgoszcz)
  10. Beata Krajewska - skarbnik RW Nowej Lewicy (Powiat bydgoski)
  11. Ryszard  Sujkowski - członek RW Nowej Lewicy (Powiat bydgoski)
  12. Czesława Augustinowicz - członek RW Nowej Lewicy (Powiat chełmiński)
  13. Józef Welter - członek RW Nowej Lewicy (Powiat chełmiński)
  14. Danuta Brzoskowska - członek RW Nowej Lewicy (Powiat golubsko-dobrzyński)
  15. Elżbieta Arbart - członek RW Nowej Lewicy (Powiat golubsko-dobrzyński)
  16. Tobiasz Kobyłecki - członek RW Nowej Lewicy (Grudziądz)
  17. Łukasz Kowarowski - członek RW Nowej Lewicy (Grudziądz)
  18. Andrzej Piotrowiak - wiceprzewodniczący RW Nowej Lewicy (Grudziądz)
  19. Włodzimierz Figas - wiceprzewodniczący RW Nowej Lewicy (Powiat inowrocławski)
  20. Jarosław Jeżewski  - członek RW Nowej Lewicy (Powiat lipnowski)
  21. Sebastian Olewiński - członek RW Nowej Lewicy (Powiat lipnowski)
  22. Jabłoński Jacek - członek RW Nowej Lewicy (Powiat mogileński)
  23. Tomasz Krzesiński - członek RW Nowej Lewicy (Powiat mogileński)
  24. Piotr Hemmerling - wiceprzewodniczący RW Nowej Lewicy (Powiat nakielski)
  25. Maciej Maciejewski - członek RW Nowej Lewicy (Powiat nakielski)
  26. Janusz Zemke - członek RW Nowej Lewicy (Powiat nakielski)
  27. Arkadiusz Szczurowski - członek RW Nowej Lewicy (Powiat radziejowski)
  28. Leszek Lewczuk - członek RW Nowej Lewicy (Powiat rypiński)
  29. Benedykt Kluczka - członek RW Nowej Lewicy (Powiat sępoleński)
  30. Jerzy Adrych - członek RW Nowej Lewicy (Powiat świecki)
  31. Jerzy Sobotka - członek RW Nowej Lewicy  (Powiat świecki)
  32. Marian Frąckiewicz - członek RW Nowej Lewicy (Toruń)
  33. Marek Jopp - wiceprzewodniczący RW Nowej Lewicy (Toruń)
  34. Piotr Malinowski - członek RW Nowej Lewicy (Toruń)
  35. Krzysztof Podgórski - członek RW Nowej Lewicy (Toruń)
  36. Ryszard Szulczyński - członek RW Nowej Lewicy (Powiat tucholski)
  37. Zofia Isbrandt - członek RW Nowej Lewicy (Powiat wąbrzeski)
  38. Ryszard Chodynicki - członek RW Nowej Lewicy (Włocławek)
  39. Piotr Kowal - wiceprzewodniczący RW Nowej Lewicy (Włocławek)
  40. Krzysztof Kukucki - członek RW Nowej Lewicy (Włocławek)
  41. Krystian Łuczak - członek RW Nowej Lewicy (Włocławek)
  42. Stanisław Pawlak - wiceprzewodniczący RW Nowej Lewicy (Powiat włocławski)
  43. Paweł Kraciński - członek RW Nowej Lewicy (Powiat włocławski)
  44. Mirosław Orliński - członek RW Nowej Lewicy (Powiat włocławski)
  45. Adam Grzeczka - członek RW Nowej Lewicy  (Powiat żniński)
  46. Grzegorz Lewandowski - członek RW Nowej Lewicy (Powiat żniński)
  47. Joanna Purczyńska - członek RW Nowej Lewicy (Powiat żniński)

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem